“Dragon Ball Z” Për Herë të Parë Me Titra Shqip Në Shqipëri.

“Dragon Ball Z” ose siç njihet ndryshe në Shqipëri me emrin “Sferat e Dragoit Z” do të fillojë të jetë në disponim për t’u shikuar dhe shkarkuar në LuidiTV. E cilësuar dhe vlerësuar nga e gjithë Bota si një nga animet më të mëdhaja në Histori, “Dragon Ball Z ” sillet në formatin më të lartë HD, e rregulluar “Frame by Frame”(Anglisht) dhe me Titra Shqip nga LuidiTV Studio Production®, Ltd. Albania dhe LuidiTV™ duke pasur të drejtat e transmetimit, do t’u japë mundësinë e artë shqipëtarve kudo që janë të ndjekin animen e tyre të preferuar. Diçka që nuk duhet humbur. SHIKO KËTU

 

Kjo paraqitje diapozitivash lyp JavaScript.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s