Del data e Lançimit të “Dragon Ball” Me Titra Shqip

LuidiTV jep njoftimin se Dragon Ball me aventurat e Gokut të vogël dhe Bulmës do të fillojë episodet. Njoftimi është dhënë pak ditë më parë dhe deri më tani është dhënë si datë, 16 Qershori i vitit 2018. Shumë shpejt shqiptarët do të kenë mundësinë të ndjekin aventurat plot aksion të Gokut.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s