One Piece Me Një Tjetër Episod Special

One Piece do të nxjerrë një episod special të ri me titull “One Piece: Episode of Sorajima (Skypeia)” më 25 Gusht. Episodi Special  do të transmetohet në Fuji TV nga ora 9:00. deri në orën 11:10

Një Trailer do të shfaqet gjatë një transmetimi të One Piece Film Gold në natën e së onepiece_sorajima_fixw_640_hqshtunës.

Specialja do të jetë e para në serinë “Episode of” për të mbuluar harkun e Skypeia dhe do të shfaqë një karakter që nuk shfaqet në harkun origjinal Skypeia nga anime.

One Piece më parë ka patur  “Episode of” speciale si: One Piece Episode of Luffy: Hand Island no Bōken (2012), One Piece Episode of Nami: Kōkaishi no Namida to Nakama no Kizuna (2012), One Piece Episode of Merry: Mō Hitori no Nakama no Monogatari (2013), One Piece Episode of Sabo (2015), and One Piece Episode of East Blue: Luffy to 4-nin no Nakama no Daibōken (2017).

Asnjë nga këto nuk është momentalisht në Asenshu.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s