“SPOILERA” Për Boruton | Episodet 59-61

Episodet do të mund t’i gjeni në Asenshu.

SPOILERAT PËR EPISODET MAJ – QERSHOR 2018

a27e2c366b90818fa3568e707605a5db

Anime-ja vazhon të zgjerojë Turneun.

Episodi 59: Boruto VS Shikadai ─ Çoço VS Shinki i Rërës së Fshehur. Duke u përballur me Shinkin, i cili është shumë i talentuar dhe me vështirësi mund ta quash një Genin, Çoço jep gjithçka në një moment shumë kulminant. Në anën tjetër, Boruto dhe Shikadai të cilët fituan dhe në raundin e parë, po presin për përballjen e tyre. Shokët e afërt, të cilët deri më tani kishin kaluar bashkë çdo situatë, do të përballen me njeri-tjetrin me gjithçka çfarë kanë!

Episodi 60: GJETHJA KUNDËR RËRËS ─ Turneu po i afrohet fundit të tij.
Ndeshja Sarada VS Araja e Rërës së Fshehur. Sarada vazhdon të sulmojë me
gjithë specialitetet e saj, nga shurikenët tek Sharingani. Sidoqoftë, Araja
mund të shmang sulmet pa lëvizur fare, dhe e vendos Saradën me shpatulla
pas murit. Në ndeshjen midis Mitsukit dhe Shinkit, që të dy ata kanë ruajtur
fuqitë e tyre për këtë ndeshje madhështore.

Episodi 61: PËRDORUESI I RËRËS SË HEKURT: Nuk ka akoma një
përmbledhje.

Datat e dhëna janë të sakta por, titujt mund të ndryshojnë kur të dalin
zyrtarisht në Asenshu.

Shinki

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s