Pamje të Reja të Personazheve nga Filmi i Dragon Ball Super.

Hartimet e personazheve për Goku, Vexhita dhe Pikolo nga filmi i 20 i Dragon Ball janë lançuar. Përshtypjet tona të para janë se ato duken saktësisht se si ne i presim me asgjë të re. Goku dhe Vexhita tregohen gjithashtu në format e tyre Super Sajan. Arti i personazhit nga filmi për Perëndinë e Shkatërrimit Birus dhe Engjëlli i tij Uis janë treguar gjithashtu.

Dragon Ball Super Movie do të bëjë debutimin e tij teatral më 14 dhjetor 2018 në Japoni. Akio Iyoku, i cili është shefi i  Dragon Ball Room në botuesin Shueisha, thotë se një nga qëllimet e tyre për filmin Dragon Ball Super është të dorëzojë këtë film tek fansat anembanë botës. Do të marrë kohë kur filmi të përfundojë për t’u lokalizuar dhe debutuar jashtë shtetit, prandaj është e mundur që lançimi i njëkohshëm i filmit që kemi dëgjuar deri më 14 dhjetor 2018 mund të jetë një ekzagjerim. Përderisa të dhënat janë njoftuar për Amerikën e Veriut, Evropën dhe rajone të tjera, ne shpresojmë t’jua njoftojmë këtu në “Anime News Media”!

Bbc2bED

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s