Grupi Lider i Animeve në Shqipëri Ndryshon Emrin dhe Adresën.

Faqja më e madhe Shqiptare për Anime ka ndryshuar së fundmi adresën dhe Emrin. Tashmë faqja e vjetër nuk ekziston më. Faqja e re do të jetë me emrin Asenshu dhe me adresën http://www.asenshu.wordpress.com

Asenshu - Full

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s