Një Tjetër Park Argëtimi Të Bazuar në “One Piece” Këtë Verë.

Një seri tërheqës e temave në “One Piece” manga pirate dhe anime do të lundrojnë sërish në parkun e Universal Studios Japoni në Osaka këtë verë.

One Piece Premier Summer do të shfaqë oferta për të zhytur vizitorët në botën e ekskluzivitetit të popullarizuar globalisht midis 6 korrikut dhe 30 shtatorit.

Serija e manga origjinale, nga Eiichiro Oda, filloi punën e saj në antologjinë komike të Shogut të përjavshëm në 1997. Historia përqendrohet tek Lufi, një djalë me një kapele kashte dhe Kapiteni i Piratevë të Kapeles së Kashtës, të cilët vendosen në një aventurë për të gjetur thesarin e madh i njohur si “One Piece” i lënë nga Mbreti Legjendar Pirat.

AS20180601004836_comm

The One Piece Premier Summer është bërë tipar kryesor i USJ për sezonin në vitet e fundit.

Shfaqja One Piece Water Battle do të shohë ekipin e pjesëmarrësve me Piratët e Kapeles së Kashtës në një luftë me ujë kundër keqbërësve. Do të ketë gjithashtu një shfaqje skenore të drejtpërdrejtë të titulluar “One Piece Premier Shoë 2018” dhe një restorant francez që shërben artikuj ushqimorë “të gatuar nga” Sanji, kuzhinieri i Piratevë të Kapeles së Kashtës.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s