Anime e Re “Dragon Ball Heroes” Nxjerr Trailerin e Parë

Nëse keni qenë duke pritur për një krijim të ri të Dragon Ball , atëherë ju jeni gati të shpërbleheni për durimin tuaj. Anime është vendosur të lëshojë një projekt të ri mbi publikun këtë korrik dhe Traileri i parë për Dragon Ball Heroes më në fund ka ardhur në jetë.

Siç mund ta shihni më lart, vrojtimi për Dragon Ball Heroes është i mbushur me aksion. Rrotullimi tregon pamjen e parë në serinë e shkurtër, ndërsa anime promocionale ka premierën më 1 korrik. Deri tani janë konfirmuar dy episode për sipërmarrjen e re dhe ky Trailer premton disa gjëra të mëdha.

Jo vetëm që Traileri tregon Gokun dhe Vexhitën por ata janë bashkuar me disa fytyra të reja. Anime do të përshtatë harkun e ‘Planet Prison’ nga videot e njohura të Super Dragon Ball Heroes , kështu që djemtë si Fu do të jenë rreth. I ashtuquajturi Planet i Burgjeve është treguar në këtë Trailer të shkurtër, dhe fansave gjithashtu i është dhënë një vështrim nga Sajani i mistershëm dhe të keq që jeton jetën në një xhaketë të drejtë.

Sigurisht, Tranks i të ardhmes mund të shihet edhe me Mai-n e të Ardhmes. Karakteri i preferuar i fansave është një pjesë e madhe e kësaj historie, kështu që audiencat do të shohin se si po ia kalojnë Luftëtarët Z. Oh, dhe Super Sajan 4 Goku është parë duke luftuar një version të vetes para se Super Sajan Blu Vexhito të dalë në fund të Trailerit. Nëse kjo nuk është e mjaftueshme për të të bërë ta shikosh, atëherë çfarë është?

Përmbledhja e Episodit 

“Tranks kthehet nga e ardhmja për t’u stërvitur me Gokun dhe Vexhitën. Megjithatë, ai papritmas zhduket. Njeriu misterioz “Fu” papritmas shfaqet, duke u thënë atyre se Tranks është mbyllur në “Planetin e Burgjeve”, një objekt misterioz në një vend të panjohur midis universeve. Grupi kërkon për Sferat e Dragoit që të lirojë Tranksin, por një betejë super e pafund i pret ata! A do munden Goku dhe të tjerët të arrijnë të shpëtojnë Tranks dhe të arratisen nga Planeti i Burgjeve? “

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s