Anime “Goblin Slayer” përfundon me mesazhin ‘Goblin Slayer do të Rikthehet’

Episodi i 12-të dhe i fundit i Serisë Televizive Anime i “Goblin Slayer”, adaptim i Novelës së ‘Kumo Kagyu’ mbaroi me mesazhin “Goblin Slayer do të rikthehet”

A sinjalizon kjo një Sezon të dytë për këtë Anime?

Goblin Slayer mund ta ndiqni në Asenshu.Com dhe Shqip-Ani.Me me Titrim në Shqip.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s